Lietuvos diena. Kaip po sankcijų politiką koreguos Minskas?

Lietuvos diena

2021.12.02 13:05

Lietuvos diena. Kaip po sankcijų politiką koreguos Minskas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Baltarusijos režimui penktajame Europos Sąjungos sankcijų sąraše iš viso 28 prie neteisėtos migracijos organizavimo prisidėję fiziniai asmenys ir įmonės, tarp jų – Baltarusijos pasienio pareigūnai, režimo valdomos oro linijos „Belavia“. Sankcijų sąraše atsidūrusiems asmenims ir bendrovėms bus įšaldomas Bendrijos jurisdikcijoje esantis turtas, jiems bus draudžiama išduoti ES-os vizas ir patekti į bendriją. Sankcijų sąraše atsidūrė vienuolika įmonių. Daugiausia tai Baltarusijoje veikiančios bendrovės, taip pat Sirijoje, Turkijoje veikiančios bendrovės.

Tarp Pekino ir Vilniaus tvyrant įtampai, keli Seimo opozicijos nariai trečiadienį susitiko su Kinijos ambasados Lietuvoje laikinuoju reikalų patikėtiniu Qu Baihua. Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupės teigimu, susitikimas įvyko „abipuse iniciatyva“.

Kalėjimų departamentas ir Kauno apygardos prokuratūra spaudos konferencijoje pristatė ikiteisminį tyrimą, kurio metu buvo išaiškinta didelė narkotinių ir psichotropinių medžiagų platintojų grupuotė, galimai platinusi kvaišalus įkalinimo įstaigose ir Kauno regione.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.