Gimtoji žemė. Didžiausia modernizavimo paramos dalis atiteks pienininkystei

Gimtoji žemė

2021.12.02 06:07

Gimtoji žemė. Didžiausia modernizavimo paramos dalis atiteks pienininkystei

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Visą gruodžio mėnesį ūkininkai galės teikti paraiškas dėl ūkių modernizavimo. Iš Europos ekonomikos gaivinimo plano priemonės numatyta skirti beveik 77 milijonus eurų. Didžiausia paramos dalis atiteks pieninei galvijininkystei. Kaip paramą vertina ūkininkai, ką svarbaus akcentuoja specialistai?

Jaunasis bitininkas Eligijus Strazdas savo verslą pradėjo nuo senelio jam patikėtų penkių avilių, o dabar Pakruojo rajone jis yra stambiausias bitininkas. Išsuktas medus parduodamas Lenkijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje bei Prancūzijoje.

„Užsienio naujienos“. Ispanijoje pradeda derėti apelsinai. Sezono ypatumus aptars radijo bendradarbė iš Barselonos Kristina Nastopkaitė.

Ved. Rūta Katkevičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.