Lietuvos diena. Kaip Baltarusiją paveiks naujausios ES sankcijos?

Lietuvos diena

2021.12.01 13:05

Lietuvos diena. Kaip Baltarusiją paveiks naujausios ES sankcijos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Europos Sąjunga pritarė dėl penktojo sankcijų paketo Baltarusijos režimui, kurį kaltina dėl migrantų krizės Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos pasienyje. Skelbiama, kad į sąrašą pateko 17 žmonių ir 11 organizacijų.

Tarp įmonių, kurioms numatytos sankcijos įrašyta oro bendrovė "Belavia".

Ministrų kabinetas svarsto Vidaus reikalų ministerijos siūlymą dar mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį pasienyje su Baltarusija dėl migracijos krizės. Taip pat siūloma nepaprastosios padėties teritoriją nustatyti ir prie Lietuvos sienos su Lenkija.

Įsigalioja reikalavimas pradinukams mokyklose dėvėti kaukes. Kaip sekasi tai daryti ir kokie vertinimai?

Seimo komitetai svarsto apsaugos nuo smurto orderio įteisinimo galimybę.

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba paragino NATO parengti „atgrasymo paketą“, skirtą sulaikyti Rusiją nuo įsiveržimo į jo šalį.

Rygoje NATO tariasi, kaip reaguoti į Rusijos pajėgų telkimą prie sienos su Ukraina, Vakarų šalims nerimaujant, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas gali planuoti invaziją į tą šalį.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.