Ryto garsai.   Kodėl sniegą valo ne tik kelininkai, bet ir ūkininkai?

Ryto garsai

2021.12.01 06:30

Ryto garsai. Kodėl sniegą valo ne tik kelininkai, bet ir ūkininkai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Savivaldybėms priklausančius kelius bei gatves vis dažniau valo ne tik kelininkai, bet ir ūkininkai. Vieni su seniūnijomis yra sudarę sutartis, kiti tai daro tiesiog iš geros širdies.

Šiandien – pirmoji diena, kai nepasiskiepiję darbuotojai patys turi mokėti už Covid-19 testus arba tai padarys darbdaviai, jeigu taip susitaria. Ar pavyko susitarti?

„Verslo laike“ – apie konkurenciją tų, kurie prižiūri daugiabučių šilumos punktus.

Pandemijos valdymas, interpeliacija sveikatos apsaugos ministrui, siūlymas dar mėnesiui pratęsti nepaprastąją padėtį – aktualijos, kurias komentuoja Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Pasakojimas apie relokantus – Baltarusijos žmones, kurie paliko savo šalį ir, būdami svetur, kovoja su Aleksandro Lukašenkos režimo politika.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.