60 minučių. Nuo rytojaus vieną COVID-19 antikūnų testą žmonės galės atlikti nemokamai

60 minučių

2021.11.30 17:05

60 minučių. Nuo rytojaus vieną COVID-19 antikūnų testą žmonės galės atlikti nemokamai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Varėnos rajone sulaikyta 14 sieną neteisėtai kirtusių migrantų, tarp jų – 6 nepilnamečiai.

Rygoje susitikę NATO užsienio reikalų ministrai aptaria nelegalios migracijos krizę ir Rusijos telkiamas karines pajėgas prie Ukrainos.

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas reiškia palaikymą Lietuvai dėl migrantų krizės, o šioje šalyje besilankantis Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda teigia, kad Europos Sąjunga turi rasti būdų, kaip išspręsti šiuos neramumus prie rytinių Bendrijos sienų.

Esamos vakcinos nuo COVID-19 tikriausiai bus mažai veiksmingos omikron atmainos atveju, o naujiems veiksmingiems skiepams sukurti tikriausiai reikės ne vieno mėnesio, taip sakė JAV vakcinų gamintojos „Moderna“ vadovas Stephane'as Bancelis. Mūsų sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys rekomenduoja ir toliau skiepytis sustiprinamąją doze ir laukti tolimesnių nurodymų iš gamintojų

Varšuva tvirtina, kad iš Rusijos per Baltarusiją į Lenkiją bando prasiveržti Rusijoje kovinės patirties įgiję afganistaniečiai. Lietuvos krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas teigia, kad tai tikėtina, Lietuvoje, pasak jo, tokių asmenų nėra.

Dujos gyventojams nuo sausio brangs iki 36 proc., elektra – 10 proc.

Ar lengva apgauti taromatus, ar daug nepatogumų jais naudojantis patiria gyventojai?

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.