Ryto allegro. Ar dėl popieriaus krizės sumažės periodinės leidybos apimtys?

Ryto allegro

2021.11.30 07:05

Ryto allegro. Ar dėl popieriaus krizės sumažės periodinės leidybos apimtys?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūros ir meno žurnalo „Kultūros barai“ naujausio numerio apžvalga.

Kultūros paveldo departamentas tęsia pernai pradėtą iniciatyvą ir kviečia tapti istorinių Vilniaus kapinių – Rasų ir Bernardinų – antkapių tvarkymo mecenatais.

Rašytojos Giedrės Kazlauskaitės komentaras apie Andriaus Blaževičiaus filmą „Bėgikė“.

„Klasikos koncertų salės“ apžvalga.

Vis dažniau viešosiose erdvėse įgyvendinamos meninės idėjos. Vieni naujausių projektų – Vilniuje esantis Paupio mikrorajonas ir Augustinų vienuolyno kompleksas. Kokių meno kūrinių reikia viešajai erdvei ir kaip viešąsias erdves mato menininkai?

Savaitgalį Vilniuje įvyko pirmasis „Fotografijos savaitgalis“, pakvietęs vienoje erdvėje susitikti fotografijai neabejingą bendruomenę, megzti pažintį su Lietuvoje mažai žinoma fotografijų kolekcionavimo tradicija.

Ar dėl pasaulinės popieriaus krizės sumažės periodinės leidybos apimtys? Kokią įtaką išaugsiančios leidinių kainos gali turėti laikraščių ir žurnalų turiniui? Pokalbis su periodinių leidinių atstovais.

LRT Metų apdovanojimuose, kategorijoje „Metų kultūros reiškinys“, nominuotas šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“. Kokias naujas muzikos formas jis siūlo klausytojams?

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.