Pakeliui su klasika. Kodėl į 2026 m. perkeliama Moksleivių dainų šventė? Prasideda projektas „Knygų startas“

Pakeliui su klasika

2021.11.29 16:05

Pakeliui su klasika. Kodėl į 2026 m. perkeliama Moksleivių dainų šventė? Prasideda projektas „Knygų startas“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija skelbia, kad kitais metais planuota Lietuvos moksleivių dainų šventė įvyks ne kaip planuota 2022-aisiais, o 2026 metais. Šventės organizatoriai tvirtina, kad to priežastis – dėl pandemijos kolektyvų negalėjimas repetuoti ir tinkamai parengti programų.

Savaitgalį vykusioje Talino kino festivalio apdovanojimų ceremonijoje geriausiu Baltijos šalių filmu paskelbtas Andriaus Blaževičiaus filmas „Bėgikė“.

Ankstyvojo skaitymo projektas „Knygų startas“, praėjusiais metais vykęs tik Vilniuje, šiais metais vyks visoje Lietuvoje.

Parodoje „EXPO Dubai 2020“ gausu ne tik naujausių technologijų pavyzdžių, bet ir meno kūrinių ar parodų. Neseniai Lietuvos pavilijone lankytojams pristatyta ir Andrius Repšio paroda „Saulės grafika“.

Pasaulinė pandemija koreguoja visų planus. Su kokias iššūkiais savo darbe susiduria Lietuvos kultūros atašė Kinijoje ir Pietų Korėjoje Tomas Ivanauskas ir kiek laiko skiria savo aistrai – fotografijai?

Ved. Marius Eidukonis ir Ieva Buinevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.