10–12. Dovanos migrantų vaikams

10–12

2021.11.29 10:05

10–12. Dovanos migrantų vaikams

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

LRT kolegų rubrikoje – fotografas Paulius Lileikis, šiuo metu tvarkantis gausius LRT fotoarchyvus, fiksuojantis darbuotojų gyvenimą, kuriantis parodas.

Artėjant Kalėdoms vis daugiau žmonių nori surengti Kalėdų šventes ar padovanoti dovanėlių migrantų vaikams. Vis dėlto integracijos specialistai sako, kad negalima vaikams, daugiausia kilusiems iš musulmoniškų šeimų, piršti krikščioniškų švenčių. Todėl dovanėlės ir bendravimas laukiami, tačiau jų nereikėtų traktuoti kaip Kalėdinių.

Sukurtas pirmasis ir vienintelis interaktyvus lietuviškų vietų Amerikoje žemėlapis. Žemėlapis sukurtas savanorių 2017-2021 ekspedicijų į JAV ir Kanadą metu. Jie vietas aplankė asmeniškai, nufotografavo, pažymėjo koordinates, išklausė vietos lietuvių pasakojimus apie jas ir juos užrašė.

Ar darbas vienoje darbovietėje visa gyvenimą vis dar yra privalumas?

Ved. Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.