Talking Diplomacy. Conversations on Democracy. Hybrid threats on the Eastern frontier

Talking Diplomacy

2021.12.03 09:00

Talking Diplomacy. Conversations on Democracy. Hybrid threats on the Eastern frontier

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Do liberal democracies have the necessary tools to deal with similar attacks from non-democratic regimes? What are the key threats to the sustainability of liberal democracy? Are European societies still confident enough in democratic institutions to face the challenges of XXI century?

Kviečiame klausytis specialaus Talking Diplomacy epizodo anglų kalba – pirmo iš trijų „Pokalbių apie diplomatiją“, kurie vyko forumo „Demokratijos ateitis“ Vilniuje paraštėse.

Pokalbius moderavo Linas Kojala, Rytų Europos studijų centro direktorius. Pašnekovai: prof. Katarzyna Pisarska ir Dr. Marie Mendras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tinklalaidė siekia pažinti Lietuvos diplomatijos užkulisius ir nematomą pusę, suprantamai ir paprastai kalbėtis apie tarptautinius santykius bei Lietuvą tarptautinėje erdvėje. Diplomatai turi daugybę istorijų, paslapčių ir įdomių užkulisinių įvykių, kurių negalime rasti istorijos vadovėliuose ar pranešimuose spaudai – taip siekiame parodyti neįprastą, ne kostiumuotą, bet atvirą žvilgsnį į diplomatų ir Lietuvos atstovų gyvenimą bei iššūkius.

Kiti laidos epizodai

Talking Diplomacy

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.