Naujausi įrašai su Domantu Razausku. Dėmesys Šostakovičiui, pirmasis solinis tūbos albumas ir būgnai albume „Šifruojant žinutę“

Naujausi įrašai su Domantu Razausku. Dėmesys Šostakovičiui, pirmasis solinis tūbos albumas ir būgnai albume „Šifruojant žinutę“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Didelė dalis pasaulio muzikinės spaudos giria naujausią pianisto Igorio Levito leidinį „On DSCH“, kurį išleido SONY. Tai yra ilgas trigubas albumas, pianisto „tour de force“, kuriame susijungia du su Dmitrijumi Šostakovičiumi susiję kūriniai: paties kompozitoriaus preliudai ir fugos ir Šostakovičiui dedikuota pasakalija „On DSCH“, kurią 1963 metais parašė škotas Ronaldas Stevensonas.

Kita muzikinė naujiena atkeliauja iš „Improdimensijos“ susivienijimo, kuris sietinas su Liudo Mockūno vardu. Jūsų dėmesiui Liudo mokinys, tūbininkas Simonas Kaupinis, 2019 metais baigęs LMTA Šiuolaikinės muzikos ir laisvosios improvizacijos srities magistro studijas. Ir pirmas šalies istorijoje konceptualus, bet laisvų improvizacijų solinis tūbos albumas, pavadintas „Tubism“.

Albumo „Šifruojant žinutę“ („Deciphering the Message“) autorius – Čikagoje veikiantis būgnininkas, grupių lyderis Makaya McCravenas. Jis atiduoda duoklę džiazo legendoms, pergrodamas jų muziką su savo muzikantais, bet pergrodamas taip, kad jos ritmai skambėtų šiuolaikiškai, lyg atėję iš hip hopo kultūros.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Naujausi klasikos ir džiazo leidiniai iš įvairiausių pasaulio kampelių

Kiti laidos epizodai

Naujausi įrašai su Domantu Razausku

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.