Ryto garsai. Kurie politikai per pandemiją skleidžia daugiausiai dezinformacijos?

Ryto garsai

2021.11.28 07:05

Ryto garsai. Kurie politikai per pandemiją skleidžia daugiausiai dezinformacijos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kuris politinis lyderis skleidžia daugiausia dezinformacijos apie COVID-19 nuo pat pandemijos pradžios? Kuris mažiausiai? Kokia ta dezinformacija ir ką tuomet visuomenės palankumas vienam ar kitam lyderiui rodo?

Pirmasis pašnekovas – komunikacijos specialistas, šią savaitę tarptautinėje konferencijoje „Politinė lyderystė parlamentinėje demokratijoje“ kalbėjęs tokia tema: „Dezinformaciją skleidžiantys naratyvai Lietuvos politikos lyderių viešoje komunikacijoje COVID-19 pandemijos laikotarpiu“.

Artėjant Adventui ir Šv. Kalėdų laukimui, prekybininkai teigia, kad populiarėja Advento kalendoriai. Tas akivaizdu ir prekybos vietose, kur tik įžengus į parduotuves sunku praeiti pro kelias rūšis šokoladinių kalendorių. Tačiau šokoladiniais jie neapsiriboja: šeimos, ypač auginančios mažesnius vaikus, kartais tuos kalendorius gamina pačios, o ir patys kalendoriai nebūtinai materialūs, vis dažniau tai – kasdienės užduotys ar darbai.

Kokios Advento kalendorių tendencijos Lietuvoje? Ir ką daryti, kad jų naudojimas, turėjimas ar gamyba būtų kuo prasmingesni?

Ved. Živilė Kropaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.