Atrask Lietuvą. Pramonės, mokslo ir meno jungtis Panevėžyje

Atrask Lietuvą

2021.11.27 15:05

Atrask Lietuvą. Pramonės, mokslo ir meno jungtis Panevėžyje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prancūzų fotomenininkas Danas Hermouet ir projektų koordinatorė Vaida Andrijauskaitė drąsiai jungia pramonę, mokslą ir meną ir atskleidžia Panevėžį naujai. Panevėžio menų rezidencija yra ta vieta, kurioje laukiami visi, kas nebijo eksperimentuoti, nori daugiau sužinoti apie fotografijos kūrimo būdus. Kūrėjai puikiai išnaudoja pramonės galimybes. Aukštaitijos vandenų požeminiame vandens rezervuare surengė fotografijų parodą „Vandens veidai“ apie vandentiekininkų kasdienę būtį. Naują meno erdvę pristato Aukštaitijos vandenų darbuotojas Svajūnas Mikeška.

Atgimė buvusi Panevėžio „Ekrano“ gamykla. Legendinės kineskopų gamyklos istorijos nugulė ant pastatų sienų. Buvusių darbuotojų akys ir garsinės istorijos liudija netolimą praeitį.

Panevėžio regioniniame atviros prieigos STEAM centre su fotografijos kūrimo būdais supažindina fotomenininkas D. Hermouet. Vadovė Vaida Šiaučiūnė sako, kad centre puikiai dera mokslas su menu.

Ved. Jolanta Jurkūnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pažinę Europą ir apkeliavę egzotiškus kraštus lietuviai ima atsigręžti į protėvių sukurtas vertybes ir jas naujai atranda. Po Lietuvą keliaukime kartu su laida „Atrask Lietuvą“. Laida transliuojama šeštadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Atrask Lietuvą

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.