Ryto garsai. Kur dėti nereikalingus per juodąjį penktadienį nusipirktus daiktus

Ryto garsai

2021.11.27 07:05

Ryto garsai. Kur dėti nereikalingus per juodąjį penktadienį nusipirktus daiktus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vakar praūžus juodajam penktadieniui, metas apsižvalgyti, ko nereikalingo prisipirkome - ką grąžinti, paaukoti, atiduoti, o ką pasilikti. Šiemet - sako ekspertai - itin ryškus buvo pačių prekės ženklų raginimas nieko nepirkti. Ką tai rodo, ir kaip elgiamės su per daug daiktų, ypač drabužių, dabar ir pasikalbėsim.

Europai stabdant keliones iš Pietų Afrikos dėl Naujos Covid19 atmainos, iri pasaulyje tebesitęsiant pandemijai, Lietuvos kelionių organizatoriai sako, kad poilsinės kelionės iš Lietuvos išperkamos greit, ir šį laikotarpį kai kurie vadina "kelionių bumu". Ar, nepaisant ta, tikrų su virusu susijusių nepatogumų, atsikratėme baimių ir grįžtame į panašius kaip ankstesni keliavimo laikus? Ar visgi galime apčiuopti ir kokią nors naują tendenciją?

Tibeto skvere šią popietę bus atidengta sienų tapybos kompozicija Jurgos Ivanauskaitės atminimui.

Vilniečiai galės išvysti Jurgos Užkurnytės sienų tapybos kompoziciją "Ėjimas į prieglobstį", kuri sukurta Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, rašytojos, dailininkės ir Keliautojos Jurgos Ivanauskaitės tapybos kūrinių motyvais.

Ved. Živilė Kropaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.