60 minučių. Kokių saugumo priemonių imsis Lietuva, aptikus naują koronaviruso atmainą?

60 minučių

2021.11.26 17:05

60 minučių. Kokių saugumo priemonių imsis Lietuva, aptikus naują koronaviruso atmainą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pietų Afrikos Respublikoje aptikus naują COVID-19 atmainą, visiems keliautojams į Lietuvą atvykstantiems iš šios ir kaimyninių šalių reikės izoliuotis ir atlikti du testus.

Jei mėginimų pervežti migrantus per sieną transporto priemonėmis daugės, vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės teigimu, bus svarstoma apie pasienio kontrolės punktų uždarymą.

Specialiųjų tyrimų tarnyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo Biržų rajono savivaldybėje. Įtarimai pateikti penkiems asmenims, tarp jų – merui Vytui Jareckui, buvusiam administracijos direktoriui Vidui Eidukui, buvusiam Seimo nariui Viktorui Rinkevičiui. Rinkevičius ir Eidukas yra Valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, o Vytą Jarecką ši partija iškėlė į Biržų merus.

Likus mažiaus nei dviems savaitėms iki Jungtinių Amerikos Valstijų sankcijų Baltarusijai įsigaliojimo, Klaipėdos uoste – nerimo nuotaikos. Susisiekimo ministro teigimu, Baltarusijos trašų gamintojo „Belaruskalij“ kroviniai visiškai nesustos, tačiau jų srautas gerokai apmažės. Uosto direkcija siūlo, jog patiriamus praradimus galėtų kompensuoti Europos Sąjungos šalys narės. Tačiau nerimą kelia ir didėjanti politinė įtampa tarp Lietuvos bei Kinijos.

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas ragina Europos Sąjungą atkreipti dėmesį į Rusijos pajėgų telkimą prie Ukrainos sienų

Ved. Agnė Skamarakaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.