Tai tiek. Mada, galia ir ekonomika – kaip tai susiję? Pokalbis su Migle Kazėnaite

Tai tiek

2021.11.28 10:00

Tai tiek. Mada, galia ir ekonomika – kaip tai susiję? Pokalbis su Migle Kazėnaite

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Turbūt nėra žmogaus, kuriam nerūpėtų mada. Mada, kaip ir populiarioji kultūra, yra aplink mus. Dažnai vertinama tik kaip pramoga ar tuštybė, mada po ryškiu paviršiumi slepia daugybę prasmių ir istorijų. Tad kaip susiformavo dabartinis mados suvokimas? Kaip mada yra susijusi su ekonomika? Ką mes perkame, rūbą ar istoriją? Kas yra prabanga ir ką seka mada? Kokios tendencijos mūsų laukia ateityje? Kokia yra dainos „Heart of Glass“ istorija? Ir ką ateinančiai savaitei žada planetos?

Tinklalaidėje „Tai Tiek“ – pokalbis su kultūros istorike, antropologe, projekto „Suprasti madą“ lektore, stiliste Migle Kazėnaite. Garsiosios Blondie dainos „Heart of Glass“ istorija ir analizė, populiariosios kultūros aktualijų ir planetų apžvalga.

Ved. Aistė Diržiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Labas, aš esu aktorė Aistė Diržiūtė. Prisipažinsiu, ilgai beveik nesidomėjau populiariąja kultūra ir, kartais, net pažvelgdavau į ją iš aukšto. Visgi supratusi, kad aš, kaip ir kiekvienas iš mūsų, ir esu tos dabarties dalis, atradau kitą medalio pusę. Tad kas ir kokia yra populiarioji kultūra? Kokios istorijos ir idėjos slypi po populiariausiais kūriniais? Kas mums daro įtaką, o kam įtaką darome mes? Laidos centre - kitoks žvilgsnis į populiariąją kultūrą, aktualijas, atramos taškų ieškant praeityje ir mumyse. Kartu su pašnekovais nagrinėsime nūdieną iš skirtingų požiūrio taškų. Juk gali būti, kad nuo Kim Kardashian iki Marko Aurelijaus tėra tik vienas žingsnis. Jau suintrigavau? Kviečiu klausytis, nauja tinklalaidė pasirodys kiekvieną sekmadienio vakarą. Tai Tiek.

Kiti laidos epizodai

Tai tiek

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.