LRT Radijo ringas. Ar skiepai turi būti privalomi?

LRT Radijo ringas

2021.11.26 09:05

LRT Radijo ringas. Ar skiepai turi būti privalomi?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Sveikatos apsaugos ministerija siūlo slaugos, globos, švietimo ir medicinos darbuotojus nuo koronaviruso skiepyti privalomai. Svarstoma, kad ir kitų sričių darbuotojams skiepai taptų būtini jei taip nutartų darbdavys. Tačiau opozicija sako, kad taip valdantieji pažeis Konstituciją ir įves prievartinį skiepijimą.

Laidoje dalyvauja Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos pirmininkas Egidijus Milešinas, Joniškio ligoninės direktorius Martynas Gedminas, Seimo nariai Agnė Širinskienė ir Mindaugas Lingė. Argumentus vertins Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro vadovas Saulius Čaplinskas.

Ved. Liepa Želnienė ir Marius Jokūbaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidoje „LRT radijo ringas“ atskleidžiamos aktualios visuomenei temos diskutuojant su kelių skirtingų pozicijų atstovais. Laidoje trimis etapais, ringo principu atskleidžiamos pašnekovų priešingos nuomonės. Oponentai per valandą trunkančią diskusiją atskleidžia savo argumentus, atsako į visuomenei kylančius klausimus, o laidos pabaigoje ekspertas pateikia įžvalgas, kurios pusės atstovų argumentai jam atrodo svaresni ir kodėl. Laidoje klausytojai galės išgirsti skirtingas visuomenės nuomones pateikta laidos tema, jų klausimus.

Kiti laidos epizodai

LRT Radijo ringas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.