Pinigų kaina. Kaip verslo atstovai siūlo spręsti tuštėjančių Lietuvos regionų problemą?

Pinigų kaina

2021.11.25 18:12

Pinigų kaina. Kaip verslo atstovai siūlo spręsti tuštėjančių Lietuvos regionų problemą?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pernai gimstamumas mūsų šalyje buvo mažiausias per pastaruosius 20 metų – šalyje gimė 24 521 naujagimis, o dar prieš dvidešimtmetį – dešimčia tūkstančių daugiau, tą rodo Statistikos departamento duomenys. Ekonominis ir socialinis Lietuvos regionų stiprinimas yra viena aktualiausių ir labiausiai diskutuotinų temų jau ne vienerius metus. Ypač todėl, kad čia gyventojų mažėja sparčiausiai. Ką daryti kitaip, kad nebūtų pamestas regionų potencialas? Kaip verslas siūlo spręsti tuštėjančių regionų problemą?

Diskutuoja: VMG įmonės MDP gamybos vadovas Sergejus Mikelevičius,„Swedbank“ ekonomistė Greta Ilekytė, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovas Vytis Lembutis.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.