10–12. Ar pandemija paskatino vyrus drąsiau ieškoti emocinės pagalbos?

10–12

2021.11.25 10:05

10–12. Ar pandemija paskatino vyrus drąsiau ieškoti emocinės pagalbos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nuo 2018-ųjų metų birželio, kai savo veiklą pradėjo iniciatyva „Niekieno vaikai“, jau daugiau nei keturi šimtai vaikų ligoninėse neliko vieniši. Tai gali būti ir kūdikiai, ir jau paaugę vaikų namų auklėtiniai ar po krizių šeimose paimti mažyliai. Tokiems vaikams nors kažkiek tėvus atstoja ir emocinį palaikymą suteikia „Niekieno vaikų“ savanoriai. Tačiau jų – trūksta.

Visuomenėje vis dar vyrauja nuomonė, jog vyras – stiprioji lytis, kuri neklysta, nepalūžta ir nepasiduoda. Ar vyrai išdrįsta kreiptis pagalbos, kokios pagalbos jie ieško dažniausiai? Pokalbis su pirmosios Lietuvoje specializuotos pagalbos vyrams linijos įkūrėjais.

Mokslininkai tyrė, kaip pandemija paveikė Lietuvos bei Latvijos muziejus. Tyrimas parodė, jog muziejams negalint priimti lankytojų, jie prisitaikė ir perkėlė ekspozicijas į skaitemininę erdvę.

Ved. Paulius Selezniovas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.