Ryto allegro. Vilniuje prasideda filmų programa „24 užrašai per sekundę. Jonas Mekas ir jo aplinka“

Ryto allegro

2021.11.25 07:05

Ryto allegro. Vilniuje prasideda filmų programa „24 užrašai per sekundę. Jonas Mekas ir jo aplinka“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Siekiant paskatinti kultūros paveldo objektų savininkus ir valdytojus didesnį dėmesį skirti prevencinei priežiūrai, Lietuvoje pradėtas vykdyti "Fixus mobilis" paveldo stebėsenos ir prevencinės priežiūros projektas.

„Ryto allegro“ tęsia Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams sukurtą pasakojimų ciklą. Šį kartą išgirsite pokalbį su muftijumu Romu Jakukausku pasikalbėjusi apie Lietuvo totorių religiją ir dvasines vertybes bei jų panašumus su katalikybe.

Mykolas Drunga apžvelgs užsienio kultūrinę spaudą.

Vilniuje, kino centre „Skalvija“ prasideda filmų programa „24 užrašai per sekundę. Jonas Mekas ir jo aplinka". Programoje – plati J. Meko filmų panorama, papildanti Nacionalinėje dailės galerijoje atidarytą parodą „Jonas Mekas ir Niujorko avangardas“. Plačiau apie parodą, filmų programą bei Jono Meko įtaką kinematografijos pasakos režisierius, atlikęs stažuotę Jono Meko Kino antologijos archyve Niujorke, Audrius Stonys bei parodos ir šiandien prasidedančios kino programos 24 UŽRAŠAI PER SEKUNDĘ. JONAS MEKAS IR JO APLINKA kuratoriai Lukas Brašiškis ir Inesa Brašiškė.

Šiandien Klaipėdos Žvejų rūmuose į savo jubiliejinį vakarą „Dedikacija Klaipėdai“ kviečiantis garsiausiose Europos scenose dainuojantis bosas-baritonas Almas Švilpa.

Šiandien LRT audiotekoje ir tinklalaidžių platformose pasirodo naujas, lyties temas plėtojančios LRT KLASIKOS tinklalaidės „72 atspalviai“ epizodas.

Ved. Karolina Bieliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.