Ateities kodas. Technologijų įtaka emocinei sveikatai

Ateities kodas

2021.11.24 19:05

Ateities kodas. Technologijų įtaka emocinei sveikatai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pasitraukti neketinanti pandemija tapo nemenku iššūkiu ne tik fizinei, bet ir psichinei sveikatai. Daugėja žmonių, patiriančių stiprų stresą ar net susergančių depresija. Kiti jaučia paaštrėjusius psichinių negalavimų simptomus.

2017-aisiais, kai pandemijos dar nė nesapnavome, Jungtinėse Valstijose bent vieną depresijos epizodą patyrė apie 17 mln. suaugusiųjų. Lietuvos statistika taip pat nedžiugina – kaip rodo pernai atlikti tyrimai, depresija serga daugiau nei 40 tūkst. žmonių.

Apie tai, kokią įtaką mūsų emocinei sveikatai daro vis labiau skaitmenizuotas pasaulis, pokalbis su Ieva Vaitkevičiūte, emocines sveikatos stiprinimo programėlės „Mindletic“ įkūrėja, ir Povilu Godliausku, psichologu bei konsultantu, padedančiu augti žmonėms, kurie dirba su technologijomis.

Ved. Šarūnas Dignaitis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Technologijų pasaulio naujienos - greitai, suprantamai ir kiekvienam. Laidoje su savo srities ekspertais aptariame naujausias tendencijas, laužome nusistovėjusius stereotipus ir ieškome naujų galimybių pritaikyti technologijas mūsų kasdienybėje. Laida transliuojama trečiadieniais 19:05. Laidos vedėjas Šarūnas Dignaitis.

Kiti laidos epizodai

Ateities kodas

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.