Pakeliui su klasika. Pirmasis „Fotografijos savaitgalis“. Boso-baritono Almo Švilpos jubiliejinis koncertas „Dedikacija Klaipėdai“

Pakeliui su klasika

2021.11.24 16:05

Pakeliui su klasika. Pirmasis „Fotografijos savaitgalis“. Boso-baritono Almo Švilpos jubiliejinis koncertas „Dedikacija Klaipėdai“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vilniuje, Dūmų fabrike pirmą kartą vyks „Fotografijos savaitgalis“, kviečiantis ne tik įsigyti fotografijų atspaudus, bet ir susipažinti su jų kūrėjais. Susitikimus lydės ir diskusijos apie fotografijos dabartį ir išlikimą. Koks tai sumanymas?

Ketvirtadienį Klaipėdos Žvejų rūmuose į savo jubiliejinį vakarą „Dedikacija Klaipėdai“ kviečia Europos scenose dainuojantis bosas-baritonas, įsimintiną Olando vaidmenį sukūręs uostamiesčio Elinge pastatytoje operoje – Almas Švilpa.

Tęsiame Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams sukurtą pasakojimų ciklą. Šį kartą pažintis su legendine balerina Olga Malėjinaite, sukūrusia pirmajame Lietuvos baleto spektaklyje – Leo Delibo „Kopelija“ – Svanildos vaidmenį.

Senosios muzikos ansamblis L‘Arpeggiata, vadovaujamas Christinos Pluhar, vos prieš mėnesį papildė savo spalvingą diskografiją nauju darbu - kompaktine plokštele ,,Alla Napoletana". Albume vadinamosios Neapolio mokyklos operinis stilius ir populiarios dainos bei šokiai.

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kviečia į forumą „Kultūra ir švietimas“. Kaip ugdyti kūrybinį, nestandartinį vaikų mąstymą, koks galėtų būti neformalus ugdymas – apie tai diskutuos politikai, kūrybininkai, mokslininkai. Apie artėjantį forumą, apie kultūros integralumą visuomenėje laidos rubrikoje „Be kaukių“ kalbamės su Nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos valdybos pirmininke Živile Diawara.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Gabija Narušytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.