60 minučių. Kinijos diplomatas: Lietuva kurčia Kinijos prašymams dėl Taivaniečių atstovybės pavadinimo

60 minučių

2021.11.24 17:05

60 minučių. Kinijos diplomatas: Lietuva kurčia Kinijos prašymams dėl Taivaniečių atstovybės pavadinimo

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kinija, nors ir pripažįsta, kad Taivaniečių atstovybės atidarymas Lietuvoje pakenkė, nenutraukia diplomatinių santykių. Juos palaikys laikinojo reikalų patikėtinio lygmeniu, per spaudos konferenciją pranešė Kinijos ambasada Lietuvoje.

Seimo Sveikatos reikalų komitetas nepritarė, kad būtų atlaisvinti ankstesnės Vyriausybės įvesti alkoholio prekybos ribojimai.

Baltarusijos pasieniečiai gali būti kalti dėl migrantų kankinimo pasienyje su Lenkija, sako tarptautinė žmogaus teisių organizacija „Human Rights Watch“ ir pridūrė, kad abi šalys įvykdė „rimtų žmogaus teisių pažeidimų“.

Klaipėdoje planuojamoje atstatyti Švento Jono bažnyčios vietoje dirbantys archeologai per dvejus metus aptiko tūkstančius įvairiausių radinių. Vienas jų – Karaliaučiaus universiteto ženkliukas, kurį greičiausiai segėjo devynioliktojo amžiaus pradžioje Klaipėdoje veikusios gimnazijos moksleivis.

Ved. Liuda Kudinova

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.