10–12. Kaip žiniasklaidoje piešiami mamos ir tėčio portretai?

10–12

2021.11.24 10:05

10–12. Kaip žiniasklaidoje piešiami mamos ir tėčio portretai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kas rūpi ir dėl ko skauda Lenkijos lietuvių bendruomenei? Apie tai su Lenkijos lietuvių dvisavaitinio žurnalo „Aušra“ vyriausiaja redaktore Irena Gasperavičiūte.

Kaip žiniasklaidoje piešiami vyro ir moters, mamos bei tėčio portretai, kokios savybės ir asociacijos jiems priskiriamos? Pokalbyje dalyvauja

žiniasklaidos analizės bendrovės „Mediaskopas“ direktorė Jūratė Stankuvienė ir Lygių galimybių plėtros centro ekspertė dr. Margarita Jankauskaitė.

Pokalbis su Gabriele Bumbulyte, kurios magistro darbas apie vabzdžius kaip ateities žmonių ir gyvūnų maistą tapo geriausiu žemės ūkio mokslų kategorijoje.

Ką apie privalomo skiepijimo nuo COVID-19 įvedimą galvoja švietimo darbuotojai? Atsako Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas.

Siekdami išvengti neteisėto režimo susidorojimo, po praėjusių metų suklastotų rinkimų ir didžiausių istorijoje protestų Baltarusiją paliko tūkstančiai šalies piliečių. Jie save vadina relokantais. Vilniuje daug relokantų buriasi į bendruomenes. Žmones jungia ne tik bendras likimas ar netikėtai gimusi draugystė, bet ir režimo represijų nulemtos psichologinės traumos. LRT žurnalistų Ievos Balsiūnaitės ir Beno Gerdžiūno interaktyvus pasakojimas „Relokantai: Išgyventi Minską“ iš arti supažindina su baltarusių gyvenimu Vilniuje.

Ved. Agnė Skamarakaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.