Ryto allegro. Kokie pokyčiai laukia Lietuvos kultūros tarybos?

Ryto allegro. Kokie pokyčiai laukia Lietuvos kultūros tarybos?
Ryto allegro 2021.11.24 07:05

Ryto allegro. Kokie pokyčiai laukia Lietuvos kultūros tarybos?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kultūrinės spaudos apžvalga.

Rubrikoje „Kalbos rytas“ – apie hindi kalbos populiarumą pasaulyje ir vertėjų iš hindi į lietuvių kalbą poreikį, iškilus migrantų krizei.

Tęsiame pasakojimų ciklą, skirtą Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams. Šįkart – istorija apie Olgą Malėjinaitę, tarpukario Kauno valstybės teatro baleriną.

Pokalbis su Šiaulių valstybiniam kameriniam chorui „Polifonija“ antrą kadenciją vadovausiančia Nijole Saimininkiene.

Seimas Vyriausybės teikimu pripažino Kultūros rėmimo fondo įstatymą netekusiu galios ir priėmė reikalingus pakeitimus Lietuvos kultūros tarybos (LKT) įstatyme. Apie laukiančius pokyčius – pokalbis su LKT pirmininke Asta Pakarklyte.

Debiutinis Artūro Areimos teatro inicijuojamas festivalis „technē'21“ pristato keturis eksperimentinės muzikos kūrėjus, išsiskiriančius muzikos kompozicijos technika, atlikimo būdais bei kūrybos stiliais.

Talino kino festivalyje tarptautinių TV dramų pristatymo renginyje „TV Beats“ pagrindinį apdovanojimą pelnė šiuo metu kuriamas lietuviškas serialas „Trolių ferma“. Pokalbis su kūrybine komanda.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie ikoninę Thomo Newmano muziką filme „Amerikietiškos grožybės“.

Ved. Inesa Rinkevičiūtė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau