Žinios. Vaistinės siūlo per pandemiją receptinius medikamentus pardavinėti nuotoliu

Eidamas 97-tus metus mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras. Nuo devyniolikos metų Jakavonis dalyvavo ginkluotame pasipriešinime.

Seimas priėmė įstatymą, kuriuo nuo kitų metų bus didinamos senatvės pensijos. Vidutinė pensija nuo kitų metų didės 51 euru iki 465 eurų, o su būtinuoju stažu – 48 eurais iki 489 eurų.

Seimo opozicinės frakcijos sutarė dėl interpeliacijos sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui iniciatyvos, parlamentarų parašai pradėti rinkti antradienį.

Vaistinės siūlo per pandemiją receptinius medikamentus pardavinėti nuotoliu – telefonu.

Šiandien jau trečia migrantų grupė išskraidinama iš Minsko. Baltarusijos pareigūnai nenurodo, į kokią konkrečiai šalį vyksta migrantai, tik pranešė, kad kelių šalių, tarp jų Irako, Sirijos, atstovybės stengiasi grąžinti į tėvynę savo piliečius.

Europos Komisija šią valandą turėtų pristatyti dokumentą, kuris apibrėš kokias sankcijas Bendrija gali taikyti transporto bendrovėms, į Europos Sąjungą vežančioms neteisėtus migrantus.

Antradienį minima Lietuvos kariuomenės diena ir 103-osios kariuomenės įkūrimo metinės.

Izraelyje, antroje šalyje po Jungtinių Valstijų, nuo COVID-19 šiandien pradėti skiepyti ir 5-11-metų vaikai, nes, pasak mokslininkų, palyginti „jaunoje“ šalyje, nepaskiepijus vaikų – nebus pasiektas visuotinis imunitetas.

Bulgarijoje netoli Sofijos kelyje užsidegus autobusui žuvo 46 žmonės, iš jų 12 vaikų.

Baltarusių laisvės siekiams paremti Lietuvos sostinėje pasodinta šermukšnių alėja.

Vatikane, šv. Petro aikštėje, pastatyta Kalėdų eglė – belieka šventiškai papuošti.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau