Lietuvos diena. Kam iššūkiu tapo  pirmasis sniegas?

Lietuvos diena

2021.11.23 13:05

Lietuvos diena. Kam iššūkiu tapo pirmasis sniegas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmąjį sniegą ir plikledį jau pajuto vairuotojai. Dalijamasi perspėjimais dėl slidžių gatvių, anksčiau nei įprasta didžiuosiuose miestuose formavosi spūstys, fiksuota ir nemažai smulkių eismo įvykių.

Seimo opozicija surinko parašus po interpeliacija sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui.

Lietuvos bankas ragina įvesti visuotinį nekilnojamojo turto mokestį – jis turėtų būti taikomas visiems be išimčių.

Šiandien – Lietuvos kariuomenės diena.

Senatvės pensijos nuo sausio vidutiniškai didės apie 50 eurų. Seimas pritarė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos siūlymui, kad asmenims, neįgijusiems būtinojo stažo, būtų mokama viso dydžio bazinės pensijos dalis. Taip pat įtvirtintas spartesnis pensijų indeksavimo modelis.

Į Lietuvą besitraukiantys režimo persekiojami baltarusiai sako, kad dabar patekti čia tiesiai iš Baltarusijos yra labai sudėtinga.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.