10-12. Kaip vairuoti, iškritus pirmajam sniegui ir pašalus?

10–12

2021.11.23 10:05

10-12. Kaip vairuoti, iškritus pirmajam sniegui ir pašalus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šiandien iškrito pirmasis gausesnis sniegas, daug kur laikosi plikledis. Kaip saugiai vairuoti, esant tokioms eismo sąlygoms? Kelių policijos ir mokslininkų patarimai.

Europoje toliau plintant koronavirusui, Graikija prisijungė prie tų valstybių, kurios pastaruoju metu įvedė itin griežtus ribojimus. Vyresni nei 60-ies metų graikai turi mėnesį pasiskiepyti sustiprinančiąja doze, kitaip nebegalios jų skiepų sertifikatas. O tie, kurie iš viso nepasiskiepiję, negalės patekti net į bažnyčią. Pokalbis su LRT RADIJO bendradarbe Atėnuose Jurgita Montvydaite.

LRT primena, kad norintieji dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje turėtų suskubti ir užsiregistruoti. Kodėl atlikėjams verta dalyvauti „Eurovizijoje“ ir ar tikrai „Eurovizija“ šiandien – vienas pagrindinių tramplinų atlikėjams patekti į pasaulinius vandenis?

Minint Lietuvos kariuomenės dieną, papasakosime Jums apie ulonus – lengvosios kavalerijos rūšį, kuriai pradžią davė prieš 700-tus metų į Lietuvą atsikraustę totoriai.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.