Ryto allegro. Balsio jaunųjų kompozitorių konkurse nugalėtoju pripažintas Kristupas Bubnelis

Ryto allegro

2021.11.23 07:05

Ryto allegro. Balsio jaunųjų kompozitorių konkurse nugalėtoju pripažintas Kristupas Bubnelis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Spaudos apžvalga.

Komentaras.

„Ryto allegro“ tęsia Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metams sukurtą pasakojimų ciklą. Šį kartą istorija, skiriama totorių visuomenės ir kultūros veikėjams, teisininkams broliams Leonui ir Olgierdui Kričinskiams.

Klasikos koncertų salė.

Pokalbis su kompozitoriumi Kristupu Bubneliu, kurio kompozicija tarptautiniame Eduardo Balsio jaunųjų kompozitorių konkurse išrinkta geriausia.

Šiauliuose surengta knygų mugė. Jos rengėjai sako, kad šiųmetė jau 24-oji. Mugė smarkiai išaugo ir vyko net tris dienas.

Pažinti Joną Meką ne tik kaip avangardinio kino kūrėją ar poetą, bet taip pat kaip itin svarbų pokario Niujorko avangardinio kino judėjimo dalyvį kviečia nacionalinėje dailės galerijoje duris atvėrusi paroda „Jonas Mekas ir Niujorko avangardas“.

„Fotografo esmė yra matymas. Bet reikia ne tik žiūrėti akimis, bet ir suprasti, ką tu matai“, – sako vienas iš rytų Aukštaitijos gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ įkūrėjų, dailininkas, fotografas, knygų dizaineris, Andrius Surgailis.

Ved. Karolina Bieliauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.