Sportas. Orai. Maksvytis apie „Žalgirio“ žaidėjus rinktinėje: susitarti nepavyko

LRT TELEVIZIJA

2021.11.22 21:23

Debiutui besirengiantis Kazys Maksvytis per lapkričio ir vasario rungtynes gali tik pasvajoti apie rinktinės sudėtį su NBA ir Eurolygos žaidėjais. Praėjusią savaitę jam teko trumpinti kandidatų sąrašą, jame nebus žalgiriečių. Strategas apgailestavo, kad po traumos nespės pasveikti ir Vilniaus Ryto įžaidėjas Vaidas Kariniauskas. Šias pareigas K. Maksvytis patikės Vyteniui Čižauskui ir Mindaugui Girdžiūnui.

Dakaro dalyviai beveik mėnesiui atsisveikina su savąja technika, kuri iškeliauja į Marselio uostą. Iš ten ji bus plukdoma į Saudo Arabiją. Metų pabaigoje sportininkų laukia svarbios patikros, po jų – startas 2022-ųjų lenktynėse.

Puikus savaitgalis Baltijos rankinio lygoje žaidusiems Lietuvos klubams. Iškovotos visos keturios pergalės. Sėkmingai taškus rinko Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Iš pradžių jie 41:29 įveikė „Uogrės“ ekipą, vėliau klaipėdiečiai surengė rezultatyviausią sezono pasirodymą ir 48:34 nugalėjo „Ludzos“ rankininkus. Baltijos lygoje „Dragūnas“ rikiuojasi trečias. Svarbias rungtynes laimėjo ir abu namuose žaidę sostinės klubai – „Šviesa“ ir „Vilnius“. Šviesa dalijasi 4-ą – 5-ą vietas, Vilniaus komanda – šeštą – septintą pozicijas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau