Pakeliui su klasika. Neringa perduoda Lietuvos kultūros sostinės estafetę. Kas liko po kultūros metų mieste?

Pakeliui su klasika

2021.11.22 16:05

Pakeliui su klasika. Neringa perduoda Lietuvos kultūros sostinės estafetę. Kas liko po kultūros metų mieste?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Neringa perdavė Lietuvos kultūros sostinės estafetę Alytui. Kas liko po kultūros metų? Kokios naujos tradicijos, nauji ryšiai atsirado, kas pasikeitė žmonių gyvenime? Apie tai kalbamės su programos kūrybinių iniciatyvų koordinatore Edita Lubickaite.

Skelbiamas J. Ivanauskaitės literatūrinės premijos konkursas, skirtas autorės 60 jubiliejui. Pokalbis su komisijos nare, poete ir eseiste Giedre Kazlauskaite ir leidyklos „Tyto alba“ atstove Raminta Jonykaite.

Vis dar neįprasto Lietuvos teatro žanro – klounados režisierius, profesionalus klounas ir dėstytojas Žilvinas Beniušis kviečia į premjerą - tragikomediją „Adomas 2.0.“

2021-ieji – Lietuvos totorių istorijos ir kultūros metai. LRT Klasika pradeda pasakojimų ciklą. Pirmoji istorija – apie totorių maldos namų, mečečių, skaudžius likimus.

Rubrikos „Be kaukių“ viešnia – miesto antropologė, be kurios šiandien neįsivaizduojame bendruomeninių judėjimų už žaliąjį miestą, kurios konsultacijų prašo įvairių miestų gyventojai, norėdami sukurti humaniškas, jaukias, žalias erdves gyventi. Pokalbis su doc. Jekaterina Lavrinec.

Ved. Jolanta Kryževičienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.