60 minučių. Kaip pelnosi migrantų gabentojai?

60 minučių

2021.11.22 17:05

60 minučių. Kaip pelnosi migrantų gabentojai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pasieniečiai sulaikė du Ukrainos piliečius savo automobiliais gabenusius po septynis neteisėtus migrantus. Kiek anksčiau keturiolika migrantų bandė pervežti du Lietuvos piliečiai. Lenkijoje vienas Lietuvos pilietis taip pat įkliuvo galimai vykdydamas tokį nusikaltimą. Apie bandančius pasipelnyti iš hibridinės atakos migrantų gabentojus kalbėjomės su Valstybinės sienos apsaugos tarnybos atstovu Giedriumi Mišučiu.

Apie padėtį pasienyje su Baltarusija, Lietuvos užsienio politiką ir kovą su klimato kaita aptarsime su Lietuvos atstovu Europos Komisijoje Virginijumi Sinkevičiumi.

Aplinkos ministras pabrėžia, kad pertvarkant Valstybinių miškų urėdiją į akcinę bendrovę, įmonės neketinama privatizuoti. Visgi kai kurie parlamentarai tokią grėsmę ateityje įžvelgia.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.