Žinios. Anot Lukašenkos, Baltarusija organizuoja antrąjį skrydį, kuris grąžins migrantus atgal į Iraką

LRT TELEVIZIJA

2021.11.22 14:13

Dalyje Europos šalių įsigalioja nauji ribojimai. Griežčiausi – Austrijoje, kur užsidaro parduotuvės, restoranai ir Kalėdų miesteliai. Sveikatos ekspertai pabrėžia, kad naujų ribojimų reikia, bet valdžia priversta kovoti ne tik su virusu, bet ir su vandalizmu virstančiais protestais.

Dėl COVID-19 skiepų šalutinio poveikio nuo vakcinacijos pradžios gauta per 6 tūkstančius pranešimų. Pasak Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos, daugiausia skundžiamasi apskritai dėl negalavimo: raumenų, kaulų, galvos skausmo, karščiavimo.

Nuo liepos Vilniaus visuomenės sveikatos biuras tapo sostinės mobiliojo punkto koordinatoriumi, taip pat atlieka naujas funkcijas – testuoja ir analizuoja epidemiologinę atvejų situaciją ugdymo įstaigose. Tačiau, pasak biuro vadovės, už tai pinigų iš Sveikatos apsaugos ministerijos negauna.

Baltarusija organizuoja antrąjį skrydį, gražinantį migrantus atgal į Iraką. Apie tai šiandien užsiminė Baltarusijos vadovas Aliaksandras Lukašenka.

Mažiausiai 5 žmonės žuvo ir dar 40 sužeista, kai JAV, Viskonsino valstijoje, visureigis rėžėsi į Kalėdų paradą.

Bulgarijos prezidento rinkimuose užtikrintai laimėjo pareigas einantis prezidentas Rumenas Radevas, surinkęs du trečdalius balsų.

Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgula paminėjo kariuomenės 103-iasias įkūrimo metines.

Miestelių pardavėjos tampa paštininkėmis. Lietuvos paštas pradeda taikyti naują modelį, kai vietovėse, kur uždaromi skyriai, paslaugos bus teikiamos parduotuvėse.

Pasaulinė lustų krizė apėmė ir žaislų pramonę. Dalis žaislų dėl lustų stygiaus nepagaminti ir parduotuvių lentynų iki Kalėdų nepasieks.

Šį vakarą Niujorke bus išdalyti tarptautiniai EMMY apdovanojimai.

Orai.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau