Džiazo pasažai. Apie eismo įvykiuose žuvusius džiazo muzikus

Džiazo pasažai

2021.11.21 15:05

Džiazo pasažai. Apie eismo įvykiuose žuvusius džiazo muzikus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Trečiąjį lapkričio sekmadienį minime Pasaulinę žuvusių eismo įvykiuose atminimo dieną. 2005-aisiais ją minėtina diena paskelbė Jungtinės Tautos bei Pasaulio sveikatos organizacija, kviesdama atkreipti visuomenės dėmesį į kasdien keliuose žūstančius bei sužalojimus patiriančius žmones ir susimąstyti apie savo ir kitų saugumą keliuose, apie atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Tragiški eismo įvykiai yra nusinešę ne vieno džiazo muziko gyvybę. Nemažai jų žuvo pačiame jėgų žydėjime, pačiame šlovės zenite, kiti – tik pradėjus skleistis talentui. Šioje laidoje kviečiame prisiminti tuos džiazo kūrėjus, kurie savo muzika galėjo dar ilgai džiuginti klausytojus, tuos, kurie būtų sukūrę dar daug įsimintų kūrinių, jei ne nelemti tragiški incidentai kelyje.

Ved. Jūratė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Džiazo pasažai – laida ne tik džiazo mėgėjams, bet ir tiems, kurių ausys, mintys ir širdys atviros naujiems muzikiniams nuotykiams. Spalvinga džiazo asmenybių galerija, kelionės džiazo istorijos vingiais, garbinga džiazo praeitis ir karščiausios šio žanro naujienos, modernūs garsovaizdžiai ir nostalgiškas senojo džiazo skambesys. Laida transliuojama sekmadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Džiazo pasažai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.