Ryto garsai. Pasiskiepijus trečiąja vakcinos nuo koronaviruso doze išduodamas ir naujas ES COVID sertifikatas, ką svarbu žinoti?

Ryto garsai

2021.11.20 07:05

Ryto garsai. Pasiskiepijus trečiąja vakcinos nuo koronaviruso doze išduodamas ir naujas ES COVID sertifikatas, ką svarbu žinoti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Dalis pasiskiepijusių trečiąja COVID-19 vakcinos doze sutriko, nes pastebėjo e-sveikatoje atnaujintą Europos sąjungos skaitmeninį COVID pažymėjimą. Dar daugiau, nors jame pažymėta, kad žmogus yra pasikiepijęs trimis vakcinos dozėmis, dalis oro linijų bendrovių programėlių tokio dokumento iškart nepriima. Ką svarbu žinoti išsiruošus į kelionę, papasakos Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė.

Danijoje augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, šalis vėl grįžta prie ribojimų. Apie gyvenimą Danijoje, mokytojavimą ir akistatą su koronavirusu šalies ligoninėse papasakos Kopenhagoje medicinos sesele dirbanti lietuvė.

Tikriausiai visi namuose turime senų, jau perskaitytų ir nebereikalingų knygų. Tačiau ar žinote, kur tokias knygas dėti, kai namuose joms laikyti nebėra vietos?

Šiomis dienomis mažame, bet jaukiame Bavarijos mieste Blaibache vyksta Lietuvos kultūros dienų uždarymas. Antroje laidos dalyje pokalbis su ten viešinčiu radijo stoties „LRT Klasika“ vadovu Julijumi Grickevičiumi, kuris papasakos, kuo išskirtinis šis renginys.

Nenumaldomai artėjant didžiausioms žiemos šventėms, domimės, kaip savo šventinį rūbą jau ruošia šalies miestai. Kaip miestiečius ir jų svečius šiemet žada nustebinti Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti miestai.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.