Pakeliui su klasika. Bavarijoje pristatoma šiuolaikinė Lietuvos kultūra

Pakeliui su klasika

2021.11.19 16:05

Pakeliui su klasika. Bavarijoje pristatoma šiuolaikinė Lietuvos kultūra

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Bavarijoje – Miuncheno, Augsburgo ir Blaibacho kultūrinėse erdvėse pristatoma šiuolaikinė Lietuvos kultūra. Dar pavasarį prasidėjęs projektas „Be atstumo: Lietuvos kultūra Bavarijoje 2021“ baigiasi šį lapkričio savaitgalį koncertais ir parodomis. Iš Blaibacho tiesiogiai – Rasa Murauskaitė ir Julijus Grickevičius.

Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“, vienas iš miesto simbolių, koncertu šeštadienį Kauno valstybinėje filharmonijoje paminės 60-ąjį gimtadienį.

Į Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčią sugrįžta projektas „Klasika visiems“ׅ, kviečiantis visus muzikuojančius įsilieti į muzikos šventę, dainuojant Karlo Orfo kantatą „Carmina Burana“.

Nacionalinėje dailės galerijoje atidaroma paroda „Jonas Mekas ir Niujorko avangardas“.

Menininkė Lina Šlipavičiūtė-Černiauskienė restauruoja ne tik freskas, bet ir nematerialiąją miesto atmintį. Istorijos ir istorijų įkvėptas jos kuriamas gatvės menas jau peržengė sostinės ribas. Ką mums gali papasakoti sienos ir kaip išmokti jų kalbą? Apie tai su menininke kalbamės rubrikoje „Be kaukių“.

Ved. Kotryna Lingienė ir Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.