Svajoja vaikai. Tikrosios dantukų fėjos paslapčių Gretą moko gydytoja Valentina

Šįkart LRT televizijos laidos „Svajoja vaikai“ metu bus kalbama apie dantukų fėją – vieną laukiamiausių visų vaikų viešnių. Ji aprašyta ne vienoje mažiesiems skirtoje knygoje arba filme – būtent ši stebukladarė naktimis surenka iškritusius pieninius dantukus giliai užslėptus po pagalvėmis. Vis dėlto, kaip bebūtų keista, realybėje jos dar niekas niekada nėra matęs.

Laidoje „Svajoja vaikai“ jūs galėsite ją išvysti! Devynmetę laidos heroję Gretą galima pavadinti tikra dantukų fėja. Ji uoliai rūpinasi ne tik savo, bet ir visų šeimos narių dantimis. Mergaitė stengiasi užtikrinti, kad artimųjų dantys visada būtų gražūs, sveiki ir stiprūs. Didžiausias rūpestis šiuo metu skiriamas mažojo mergaitės broliuko dantų priežiūrai. Greta prižiūri, kad šis nepamirštų jų išsivalyti ir moko tai padaryti gerai. Mažoji dantukų fėja nevalgo saldumynų ir negeria gazuotų gėrimų, kadangi tuomet ant dantų gali atsirasti „ėduoniukas“. Tad visai nekeista, jog užaugusi Greta svajoja tapti pačia geriausia vaikų dantukų gydytoja.

„Svajoja vaikai“ laidos vedėjų gretas šįkart papildys charizmatiškas ir nuotaikingas aktorius Leonardas Pobedonoscevas. Jis mėgausis nauja pažintimi ir neslėps susižavėjimo Gretos svajone, todėl galiausiai mergaitę pakvies apsilankyti pas tikrą profesionalę, dantų gydytoją Valentiną, kuri apie stomatologės profesiją taip pat svajojo nuo pat vaikystės.

Valentinos ir Gretos duetas laidos vedėjui Leonardui virs tikru išbandymu. Jis taps pirmuoju Gretos pacientu. Tad kaip jaunajai dantukų gydytojai Gretai seksis dirbti svajonių darbą ir ar paciento Leonardo dantys taps sveikesni bei gražesni, žiūrėkite laidoje.

Programa vaikams. Ved. Leonardas Pobedonoscevas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau