10-12. Mokslininkai pradeda tarptautinį seksualinio elgesio tyrimą

10–12

2021.11.18 10:05

10-12. Mokslininkai pradeda tarptautinį seksualinio elgesio tyrimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Modernios hibridinio mokymo technologijos atėjusios ir į kai kurias Lietuvos mokyklas. Kaip mokytojams sekasi jas jaukintis, kokius iššūkius tenka įveikti? Iš arčiau apie tai, kaip atrodo pamokos pandemijos realybėje.

Pašnekovė – Utenos Vyturių progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Regina Bernotienė

Kiek paprastas Lietuvos moksleivis turi progų klausytis lekcijų ir bendrauti su aukščiausio lygio mokslininkais – istorikais, politologais, astrofizikais? Jeigu progų būtų daugiau, jų gyvenimo trajektorijos galbūt pasisuktų kita linkme, sako „Tūkstantmečio vaikų akademijos“ kūrėjai. Į akademiją dar galima registruotis. Šį savaitgalį vyks humanitarinių disciplinų sesija, o kitą – labiau adaptuota tiksliesiems mokslams. Galima rinktis vieną iš 4 savaitgalių Vilniuje ir Kaune. Moksleiviams sesijos vyks gyvai arba internetu, suaugusiems – tik internetu.

Pokalbis su ką tik išleistos knygos „Kava su apelsinais: vienos piligrimystės dienoraštis“ autore Lina Ever Neverbickiene.

Pasaulio mokslininkai inicijuoja plataus masto novatorišką mokslinį seksualinio elgesio tyrimą, pavadintą „International Sex Survey“, kuris lapkritį pradedamas vykdyti įvairiose šalyse, taip pat ir Lietuvoje.

Pokalbis su Gydytoja psichiatre prof. dr. Vesta Steibliene.

Ved. Živilė Kropaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.