Ryto garsai. Ar pavyks išvengti trečiojo karantino?

Ryto garsai

2021.11.18 06:30

Ryto garsai. Ar pavyks išvengti trečiojo karantino?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Naujų susirgimų kreivė po truputį stabilizuojasi. Kodėl ir kiek tai gera žinia gydymo įstaigoms?

Jeigu norite, kad Jūsų siunta artimuosius ar draugus užsienyje tikrai pasiektų iki švenčių, jas išsiųsti reikėtų jau artimiausiu metu. Kaip tai padaryti?

Lietuvos pilietė Švedijoje susidūrė su problema - Vilniuje gavo naują tapatybės kortelę, tačiau Švedija jos nepripažįsta. Kaip taip gali nutikti?

Daugiau kaip 200 tūkst. gyventojų ir beveik 3 tūkst. įmonių nesumokėjo žemės mokesčio. „Verslo laike“ – ką jiems daryti toliau?

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija siūlo uždaryti arba prijungti mažas mokyklas prie didesnių, taip pat ketina panaikinti jungiamąsias klases. Kaip šią pertvarką vertina Prezidentūra? Pokalbis su prezidento patarėju Pauliumi Baltoku.

Atvėsus orams miestų ir miestelių gyventojai kenčia nuo iš kietuoju kuru šildomų namų kaminų kylančio smogo. Su rubrika „LRT girdi“ aiškinsimės, ar kaip nors įmanoma šitą bėdą išspręsti.

Rusijos sukurta „Sputnik“ vakcina yra ne tik mokslinis, bet ir politinis projektas. „LRT faktai“ pasakojimas.

Ved. Edvardas Kubilius

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.