Ryto allegro. Kaip mezgasi kultūrinės partnerystės tarp Lietuvos ir užsienio šalių?

Ryto allegro

2021.11.18 07:05

Ryto allegro. Kaip mezgasi kultūrinės partnerystės tarp Lietuvos ir užsienio šalių?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Kokia yra mados kultūrinė funkcija ir kaip ją reiškia „queer“ mada? Tinklalaidė „72 atspalviai“ kalbina mados žurnalistę, tinklaraštininkę Deimantę Bulbenkaitę.

Šiuolaikinio meno galerija po atviru dangumi Open Gallery pasipildė penkiais naujais kūriniais. Pasikeitusį sostinės Naujamiesčio veidą menininkai pristatys renginyje „Open Gallery Night‘21“.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Šiemet dramaturgijos festivalyje „Versmė“ Lietuvos nacionalinis dramos teatras pradeda pjesių mainus su Suomija. Ar festivalis sudarys sąlygas kurtis naujoms tarptautinėms teatro koprodukcijoms?

Rašytojų klubas kviečia į Jurgos Ivanauskaitės 60-ųjų gimimo metinių minėjimą. „Su laiku jos, kaip rašytojos, fenomenas tik įgaus daugiau svorio. Moterų ir lygių galimybių istorija be jos figūros neapsieis. Manau, kad išlaikyti J. Ivanauskaitės egzaminą būtų rimtas iššūkis ne vienam, nebūtinai jaunam rašytojui“, – svarsto J. Ivanauskaitės premijos laureatas Rimantas Kmita.

Latvijos nepriklausomybės dieną – bendro lietuvių, latvių ir čekų filmo „Miestas prie upės“ premjera. Kaip mezgasi kultūrinės partnerystės tarp Lietuvos ir jos kaimynės?

Ved. Indrė Kaminckaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.