Gimtoji žemė. Ūkininkų protestas prie Žemės ūkio ministerijos

Gimtoji žemė

2021.11.18 06:07

Gimtoji žemė. Ūkininkų protestas prie Žemės ūkio ministerijos

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ūkininkai prie ministerijos trečiadienį suvežė keturis rulonus šieno – toliau reikalauja žemės ūkio ministro atsistatydinimo. Protestą surengė savarankiška neformali žemdirbių organizacija, pasivadinusi Žemės ūkio organizaciniu štabu.

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas iki šiol jau suteikė daugiau kaip 1 mlrd. eurų individualių garantijų žemdirbiams, kaimo verslininkams. Pasak l. e. direktorės pareigas Romaldos Globienės, COVID-19 pandemijos metu ūkininkai dar daugiau skolinasi su garantijomis.

Mindūnų bendruomenės centras ir Mindūnų kempingas telkia jėgas ir rūpinasi, kaip pasibaigus pandemijai patraukliai pristatyti Molėtų kraštą ir senąsias tradicijas.

Sektinas Bulgarijos ūkininkų pavyzdys – produktų mainai. Kokiais produktais rudenį keičiasi ūkininkai? Išsamiau – LR bendradarbė Bulgarijoje Justina Mikeliūnaitė.

Ved. Regina Montvilienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.