Už Vilniaus. Visas rungtynes stebinti Kėdainių „Nevėžio“ aistruolė: nežaidi, bet grįžti suprakaitavęs, išsirėkęs

Už Vilniaus

2021.11.17 18:12

Už Vilniaus. Visas rungtynes stebinti Kėdainių „Nevėžio“ aistruolė: nežaidi, bet grįžti suprakaitavęs, išsirėkęs

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Kuo varžybos yra geriau už kultūrinį renginį? Ten gali rėkti ir daryti, ką nori. Tu nežaidi, bet grįžti toks suprakaitavęs. Ir išsikeiki, ir ant tų teisėjų pavarai. Dieve“, – sako humoro grupės „Bobų radijas“ vadovė, ūkininkė ir Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo aistruolė Erlenda Turskienė.

Kita humoro grupės narė, Krekenavos regioninio parko darbuotoja Irma Kriščiūnienė pasakoja, kad jai Surviliškyje ir jo apylinkėse gyventi yra labai gera.

„Nevėžio slėnis su savo visomis grožybėmis, su savo senvagėmis. Čia, visai šalia, yra stumbrynas, pėsčiųjų takai, dviračių maršrutai“, – vardija Irma.

Krovinių pervežimo bendrovės vadovas ir Surviliškio bendruomenės pirmininkas Albinas Počiulpas sako, kad nuo paties žmogaus labiausiai ir priklauso, kaip nori gyventi.

„Prioritetas yra draugų kompanija. Dviem-trimis automobiliais, kažkur tai dešimties žmonių grupė, esame išmaišę nemažą dalį Europos, net Italijoje esame buvę“, – pasakoja dar vienas humoro grupės narys.

O ilgametė kultūros darbuotoja Nijolė Dilkienė džiaugiasi, kad Albino sūnus netrukus ketina grįžti gyventi į Surviliškį, o jos bei jos draugų vaikai čia – dažni svečiai.

„Tikrai kiekvienas atranda tą, kaip aš sakau, lopinėlį kultūros, lopinėlį laisvalaikio, sporto. Tai nesakyčiau, kad tas mūsų Surviliškis čia miręs kažkoks, prasigėręs“, – sako Nijolė.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laidos tikslas - pasakoti apie mažesnius Lietuvos regionus (savivaldybes): jų politines aktualijas, geruosius ir bloguosius regionų politikos pavyzdžius; rinkti ir skelbti išskirtines už Vilniaus gyvenančių žmonių istorijas. Laida transliuojama trečiadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Už Vilniaus

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.