Ryto garsai. Kodėl šildymas dalyje miestelių pabrango net 3 kartus?

Ryto garsai

2021.11.17 06:30

Ryto garsai. Kodėl šildymas dalyje miestelių pabrango net 3 kartus?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Klaipėdos rajono Vėžaičių miestelio gyventojai nustėro gavę sąskaitas už šildymą. Aiškėja, kad tokių miestelių Lietuvoje, kai sąskaitos už šildymą pabrango bent 3 kartus, yra ir daugiau. Kodėl?

Teisėsauga toliau aiškinasi piktnaudžiavimo vakcinomis atvejus, kai Vilniuje, Kaune ir Tauragėje medikai fiktyviai skiepijo žmones nuo koronaviruso – realiai jų nepaskiepijo, o į e.sveikatos sistemą įvedė, kad skiepijo. Kaip užkirsti kelią tokiems pažeidimams?

3 pirkėjai be kaukių ir vietoj galimybių paso tikęs lėktuvo bilieto QR kodas. Tokį atvejį pilietis užfiksavo degalinėje. Kaip jos laikosi saugumo reikalavimų?

Laisvės partija tarsis, kaip toliau dirbti valdančiojoje koalicijoje, kai praėjusią savaitę Seimui nepavyko priimti narkotikų dekriminalizavimo, o dar prieš tai – pritarti Partnerystės įstatymui. Pokalbis su Laisvės partijos pirmininke Aušrine Armonaite.

LRT pradeda pasakojimų ciklą apie relokantus – Baltarusijos piliečius, kurie pasitraukė į Lietuvą ir čia tęsia kovą prieš Aleksandrą Lukašenką.

Ved. Edvardas Kubilius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.