60 minučių. Padėtis Lenkijos–Baltarusijos pasienyje kaista

60 minučių

2021.11.15 17:05

60 minučių. Padėtis Lenkijos–Baltarusijos pasienyje kaista

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lenkijos–Baltarusijos pasienyje savaitę lauko sąlygomis praleidusi migrantų grupė bando sieną įveikti per pasienio punktą.

Europos Sąjungos Užsienio reikalų taryba sprendžia dėl naujų bendrijos sankcijų Baltarusijai. Sankcijos būtų taikomos oro vežėjams, kelionių agentūroms ir su migrantų gabenimu į Baltarusiją susijusiems pareigūnams.

Organizuotą nelegalią migraciją aptarė ir Vilniuje susirinkę Baltijos valstybių prezidentai. Kokių bendrų veiksmų bus imamasi?

Nuo šiandien įsigaliojo naujos kovos su koronavirusu priemonės ir tapo būtina dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius. O ką daryti toliau prezidentas Gitanas Nausėda pasitarti pakvietė premjerę Ingridą Šimonytė ir parlamentinių partijų lyderius.

Tuo metu visoje Lietuvoje grupelės žmonių rinkosi protestuoti prieš ketinimus galimybių paso reikalauti nuo 12 metų.

Minsko režimas ne pirmasis naudoja migrantus kaip ginklą.

Po Lietuvoje didelį rezonansą sukėlusio Rimo Tumino interviu Rusijos valstybiniame kanale „Piervyj kanal“, režisierius teigia, kad eidamas duoti interviu padarė didelę klaidą. Tokią poziciją išplatino režisieriaus įkurtas Vilniaus Mažasis teatras.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.