Svajoja vaikai. Su aktorių kalvės paslaptimis Jorį supažindins Vytautas Rumšas Jaunesnysis

Šįkart LRT televizijos laidoje „Svajoja vaikai“ svečiuosis itin komunikabilus ir drąsus berniukas –aštuonmetis Joris, o mažojo herojaus svajonių profesiją išsamiau pristatys aktorius Vytautas Rumšas Jaunesnysis.

Vilniečio Jorio pilna visur – berniukas filmuojasi reklamose, įvairiose TV laidų užsklandose. Mokykloje Jorį taip pat pažįsta visi – jo komunikabilumo, drąsos ir niekad neišsenkančios energijos nepastebėti tiesiog neįmanoma, tad nenuostabu, jog užaugęs Joris svajoja tapti aktoriumi. Jau nuo pat mažų dienų darželyje jis drąsiai imdavosi kiekvieno pasiūlyto vaidmens, o dabar besimokydamas trečioje klasėje, būsimasis aktorius niekada neatsisako galimybės pasirodyti mokyklos scenoje: sako įvairias kalbas, lanko chorą, vasaros metu dalyvauja dramos stovyklose. Nuo trejų metų Joris stengiasi aplankyti visus vaikiškus spektaklius, gilinasi į šio meno kūrimo subtilybes, domisi aktoriais ir ieško prasmės kiekviename naujai pamatytame pasirodyme.

Pasidalijęs savo ateities svajonėmis, susijusiomis su aktoriaus profesija, Joris labai apsidžiaugs sužinojęs, jog su juo nori susipažinti puikiai visiems žinomas lietuvių aktorius Vytautas Rumšas Jaunesnysis. Apie ką jiedu kalbėsis, ką naujo Joris sužinos apie savo svajonių darbą ir ką įdomaus jis pamatys teatro užkulisiuose, žiūrėkite laidoje.

Ved. Vaidas Baumila.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau