Pinigų kaina. Kaip užtikrinti, kad notarų įkainiai būtų pagrįsti ir gyventojams netektų laukti eilėje?

Pinigų kaina

2021.11.11 18:12

Pinigų kaina. Kaip užtikrinti, kad notarų įkainiai būtų pagrįsti ir gyventojams netektų laukti eilėje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Šios laidos tema iš pirmo žvilgsnio gal ir neskamba versliškai, bet nemaža dalis verslo be šios paslaugos neegzistuotų. Tai - notarų paslaugos. Eilės ir dideli įkainiai - dėl šių priežasčių, ypač pastaruoju metu, notarų veiklai turi pastabų ne tik gyventojai, bet ir Vyriausybės atstovai, Seimo nariai. Kokių pokyčių reikia?

Apie tai ir diskutuoja: teisingumo viceministrė Gabija Grigaitė-Daugirdė, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas, Specialiųjų tyrimų tarnybos Antikorupcinio vertinimo skyriaus vadovas Mindaugas Guščius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos valdybos pirmininkas Vytas Zabilius, Lietuvos notarų rūmų prezidentas Marius Stračkaitis.

Ved. Darius Matas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pinigai nėra viskas, tačiau jie dažnai tampa ne tik įrankiu, spręsti mus supančias problemas, bet ir nesutarimų priežastimi. Kokias išeitis siūlo verslas ir kokia valdžios sprendimų kaina? Apie svarbiausius Lietuvos įvykius verslo atstovų akimis. Dinamiškai, atvirai ir suprantamai, laidoje „Pinigų kaina“. Laida transliuojama ketvirtadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Pinigų kaina

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.