10–12. Ką jaučia nusižudžiusių žmonių artimieji ir kaip galima jiems padėti?

10–12

2021.11.11 10:05

10–12. Ką jaučia nusižudžiusių žmonių artimieji ir kaip galima jiems padėti?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Svarbiausias Estijos žiniasklaidoje aptariamas temas apžvelgia LRT RADIJO bendradarbis Taline Vaidas Matulaitis.

Ką jaučia nusižudžiusių žmonių artimieji? Ar ir kaip galima jiems padėti? Apie tai – pokalbis su psichologe Austėja-Agniete Čepuliene.

Projekto „LRT ieško sprendimų“ diskusija: ko imtis, kad po vaiko priežiūros atostogų mamoms ir tėvams būtų lengviau sugrįžti į darbo rinką? Kokios priemonės veikia jau dabar ir kokių dar reikėtų? Įžvalgomis dalijasi keturių vaikų mama, mokslininkė Dovilė Stumbrienė ir Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė Rita Bendaravičienė.

Jau reikėjo pasikeisti padangas. Apie tai, ką daryti su senosiomis ir kas pagaminama iš perdirbtų – pasakoja Aplinkos apsaugos departamento Atliekų tvarkymo kontrolės skyriaus patarėjas Paulius Rutkauskas.

LRT FAKTAI – sklinda melagienų apie Lietuvoje esą fiksuojamas mirtis nuo COVID-19 skiepo. Kaip yra iš tiesų? Jurgos Bakaitės reportažas.

Ved. Giedrė Trapikaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.