Stilius. Profesorės Vitos grįžimas namo, muzika širdį gydanti Agnė ir meilės išgelbėta šokėja Ieva (su vertimu į gestų k.)

Po klajonių – namo. Per pastarąjį dešimtmetį lyderystės srities mokslininkė, profesorė Vita Akstinaitė gyveno ir siekė profesinių aukštumų penkiose pasaulio šalyse ir dviejuose žemynuose – Europoje ir Australijoje. Jei ne pasaulį užklupusi pandemija, lietuvei, dėsčiusiai įvairiose pasaulio universitetuose, greičiausiai nebūtų reikėję susikrauti lagaminų ir grįžti į gimtąjį Vilnių. Tačiau išėjo ir gerai, ir netikėtai, kai vasaros pabaigoje Vita įsikūrė naujuose namuose Lietuvoje.

Muzika – širdies gelbėtoja. Svajojusi, bet neįžengusi į operos pasaulį, po skyrybų Agnė Sabulytė širdį gydo partizanų ir liaudies dainomis. Ir neslepia esanti dėkinga buvusiam vyrui, Operos ir baleto teatro direktoriui Jonui Sakalauskui, su kuriuo drauge buvo nuo pirmo studijų kurso iki skaudžių skyrybų. Nenorėjome meluoti sau ir aplinkiniams, prisipažįsta Agnė, neslepianti, kad lemtis pakišo koją poros santykiams.

Trečias kartas nemelavo. Posūkio tašku šokėja Ieva Jackevičiūtė vadina pandemiją, pakoregavusią jos gyvenimo būdą ir darbus. Tačiau geroji sustojimo pusė buvo ta, kad trečioje santuokoje su aktoriumi Raimondu Kleziu gyvenanti Ieva bent dėl namų ir šeimos galėjo jaustis rami. O dar neseniai šokėjos gyvenime buvo daug nerimo ir sunkumo, nuo kurio ją išgelbėjo meilė.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau