Stilius. Kristina Savickytė ir tuščio lizdo sindromas, Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės motinystė ir Giedrės Žickytės šlovės akimirka (su vertimu į gestų k.)

Dėl tuščio lizdo sindromo aktorė Kristina Savickytė dažnai braukdavo ašaras: iš pradžių mėgavausi, paskui atėjo ilgesys ir liūdesys

Tuščio lizdo sindromas puikiai pažįstamas ne vienam brandžiam žmogui, į savarankišką gyvenimą paleidusiam savo atžalas. Aktorė Kristina Savickytė, prabilusi apie kasdien išgyvenamus jausmus, braukia ašaras. Tačiau liūdesyje esama ir gėrio. Apie visa tai – pokalbis su aktore.

„Mis Lietuva“ nugalėtojai Rūtai Elžbietai Mazurevičiūtei dorotis su iššūkiais padeda krašto apsaugos savanorės patirtis

„Buvau pratusi, kad gyvenimas sukasi tik apie mane“, – sako „Mis Lietuva“ nugalėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė. Tačiau gimus sūnui, viskas pasikeitė. Vasarą atšventusi 30-metį, Rūta pripažįsta, jog geriausia gyvenimo dovana buvo motinystė. O dorotis su daugybe iššūkių jai padeda krašto apsaugos savanorės patirtis.

Apie santuoką su diplomatu Eitvydu Bajarūnu prabilusi Giedrė Žickytė: nesupratau, kada nuo „jūs“ perėjome prie „tu“

Dar viena LRT TELEVIZIJOS laidos „Stilius“ herojė – šiandien su naujausiu filmu „Šuolis“ šiuo metu keliauja po pasaulį ir save dalija tarp šeimos ir kino. Režisierė Giedrė Žickytė, Lietuvos ambasadoriaus Rusijoje Eitvydo Bajarūno žmona, pradėjusį filmuoti „Šuolį“ savo būsimojo vyro dar nepažinojo. Taip pat ir neįsivaizdavo, kad darbas, kuriame gausu politikos pinklių, taps aktualus ir jos aplinkai.

Ved. Violeta Baublienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau