Savo galva. Rūta Kačkutė: šiuolaikiniai muziejai, kritinis mąstymas ir siuvinėjimas kryželiu

Savo galva

2021.11.17 11:00

Savo galva. Rūta Kačkutė: šiuolaikiniai muziejai, kritinis mąstymas ir siuvinėjimas kryželiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pokalbis apie tai, kaip mąstyti „Savo galva“ ir atrasti muziejus iš naujo. Kokie muziejai turėtų būti XXI amžiuje? Kokias klaidingas nuostatas apie muziejus dažniausiai vis dar nešiojamės savo galvose? Kodėl demokratija yra ypatingai svarbi bendrakūryboje? Kokias pamokas muziejai išmoko per pandemiją? Ko trūksta, kad kultūra labiau ir giliau integruotųsi į mūsų visų kasdienybę? Kaip muziejuje sustinka kultūra ir švietimas?

Kam skirti „Vilniaus lapai“, ką duoda siuvinėjimas kryželiu ir 30 metų savanorystės Kaunas Jazz festivalyje, pokalbis su Nacionalinio muziejaus vadove, buvusia prezidentės D. Grybauskaitės patarėja švietimo ir kultūros klausimais Rūta Kačkute.

Ved. Justas Tertelis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tinklalaidė „Savo galva“ skirta ne filosofijos mąstytojams, bet kiekvieną dieną praktiškai, agumentuotai ir racionaliai dirbantiems, besimokantiems, kuriantiems ir sprendžiantiems. Mėgstantiems į reiškinius pažvelgti iš skirtingų perspektyvų, ir paklausti savęs: „Ar tikrai, tai ką aš girdžiu, matau, skaitau yra tiesa? Iš ko aš sprendžiu, kad tai – tiesa?“ Įvairių sričių ekspertų, profesionalų savo laidoje klausime ne tik „ką“ jie galvoja, bet ir „kaip” jie galvoja apie vieną ar kitą reiškinį. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą trečiadienį.Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Savo galva

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.