Žinios. Jungtinės Valstijos atveria savo sienas keliautojams iš užsienio

Neramumai Lenkijos pasienyje su Baltarusija. Šalies pasienio apsaugos tarnyba skelbia, kad migrantai iš Baltarusijos pusės bandė šturmuoti sieną ir prasiveržti į šalies teritoriją.

Dėl didelio migrantų susitelkimo Baltarusijos ir Lenkijos pasienyje bei galimų grėsmių Lietuvos Vidaus reikalų ministerija pasiūlė pasienyje su Baltarusija įvesti nepaprastąją padėtį. Lietuva taip pat perdislokuoja pajėgas.

Vidaus reikalų ministerijai pasiūlius įvesti nepaprastąją padėtį pasienyje su Baltarusija, LRT trumpai pasidomėjo, ką reikštų toks teisinis statusas, kaip paveiktų visų kasdienybę.

Ši diena ir rytojus yra paskutinės dienos, kada senjorai gali suskubti ir pasiskiepyti pirmąją doze nuo koronaviruso, jeigu nori gauti vienkartinę 100 eurų išmoką.

Vyriausybėje pristatyti nauji siūlymai, kaip būtų galima griežtinti COVID-19 prevencijos priemones.

Jungtinės Valstijos atveria savo sienas keliautojams iš užsienio.

Prieš mėnesį vykusius rinkimus laimėjusios Čekijos partijos pasirašė koalicijos susitarimą, pagal kurį sudaryti vyriausybę pavedama centro dešiniųjų bloko lyderiui Petrui Fialai.

Glazge prasidėjo antra derybų dėl kovos su klimato kaita savaitė, bet 200 jose dalyvaujančių valstybių pozicijos vis dar skiriasi svarbiais klausimais, pavyzdžiui, kaip mažinti taršą anglies dvideginiu ar kaip padėti šalims, kurios jau kenčia dėl klimato šilimo.

Šiuos metus Seimas paskelbęs mokslininko Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos metais. Šiemet sukanka 250 metų nuo jo gimimo, todėl Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje surengta išskirtinė jo rankraščių paroda.

Ved. Jovita Vitkauskė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau